Torba na trening z własnym nadrukiem

Wygląd torby sportowej dopasowany do upodobań i wymogów klienta? To w tej chwili możliwość, którą oferuje większość klientów. Twoja wizja, twój wzór, a koniec końców twoja torba może zostać przekuta w rzeczywisty produkt. Będzie unikatowa, a do tego na siłowni czy na basenie nikt jej omyłkowo nie zabierze. Czy warto pomyśleć o takim rozwiązaniu?

Przyjazny kreator nadruku

Obecny postęp technologiczny sprawia, że stworzona własna torba na trening to prosta sprawa. W pierwszej kolejności wybieramy model, który będzie spełniał nasze wymagania. Ilość przegród, kieszenie zewnętrzne oraz długość paska w ten sposób zostanie przez nas dobrana. Później przychodzi czas na dobranie koloru oraz możliwość wykonania nadruku. Wystarczy, że w przeznaczonym do tego polu w kreatorze załączymy plik ze zdjęciem.

Wysoka jakość nadruku

Nadruk, który będzie zawierała twoja torba na trening będzie wykonany techniką komputerową, dzięki czemu zostanie wiernie odwzorowany, zgodnie z tym, co przesłałeś w pliku. Możesz dopasować jego wielkość oraz miejsce, w którym ma się znaleźć. Pamiętaj jednak, że zdjęcie, które podeślesz musi być wykonane w bardzo wysokiej jakości. W przeciwnym razie efekt końcowy może nie być zadawalający. Decydując się tak unikatowe rozwiązanie, twoja torba na trening będzie jedyna w swoim rodzaju, będzie kojarzyła się tylko i wyłącznie z tobą. To także możliwość sprawienia komuś doskonałego prezentu, jeśli jest stałym bywalcem na siłowni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *