Zawsze bezpiecznie, torby sportowe z wbudowanym alarmem

Przechowujesz w swojej torbie treningowej wiele cennych rzeczy? Obawiasz się, że szafka na siłowni nie będzie wystarczającą przeszkodą dla potencjalnego złodzieja? Możesz zakupić torbę na trening z wbudowanym alarmem, który w odpowiedniej chwili uruchomi ryczący alarm o mocy 125 decybeli! To najbardziej bezpieczny asortyment obecnie na rynku.

Odstrasz kieszonkowców

Torba na trening, która posiada wbudowany alarm jest idealnym rozwiązaniem przeciwko kradzieżom. Niestety, w najmniej oczekiwanym momencie możemy zostać okradzeni z naszych cennych rzeczy. Taka strata może sprawić, że stracimy ochotę na spędzanie kolejnych dni aktywnie, a także stwierdzimy, że musimy poszukać innej siłowni, w której nasze rzeczy będą bezpieczniejsze. Nie zawsze kłódka blokująca otwarcie szafki jest wystarczającym zabezpieczeniem. Stąd też pomyśleć o takim dodatkowym zabezpieczeniu, jakim jest torba na trening z wbudowanym alarmem.

Innowacyjny alarm do zabezpieczenia torby

Unikatowe opracowane rozwiązanie niedługo stanie się powszechnym elementem wyposażenia toreb sportowych. System wykorzystuje smartfona i technologię Bluetooth. Moduł jest przypięty do torby, w momencie załączenia alarmu każde poruszenie jej wywoła głośny sygnał dźwiękowy. Tylko właściciel posiadający specjalną aplikację w telefonie będzie mógł go wyłączyć. Poza tym możemy ustawić system powiadomień, który będzie informował nas, gdzie nasza torba na trening aktualnie znajduje się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *